
Аераційний валик 120 х 400 мм для наливних підлог Advanta
346 ₴
- Готово до відправки
- Код: 942503
- +380 (67) 108-37-36
- +380 (50) 888-05-02
Аераційний валик 120 х 400 мм ТМ Адванта для наливних підлог - професійний інструмент, що використовується під час формування наливних підлог і слугує для виведення бульбашок повітря із формуючих сумішей.
Принцип роботи.
Облаштовуючи підлоги за допомогою сумішей: стяжка, наливні пілоги, нівеліри, епоксидні покриття тощо, потрібно, аераційним валиком 120*400мм, прокатати залиту сумішшю поверхню. Голочки валика, занурюючись у розчин, виведуть бульбашки повітря зі структури і зроблять поверхню однорідною, без прогалин.
Переваги:
- видаляє повітря із залитих сумішей при облаштуванні підлоги;
- рівномірно розприділяє залитий шар;
- сприяє кращій адгезії наливної суміші з основою;
- довжина голок дозволяє працювати з товстими шарами стяжок.
Особливості:
- матеріал - зносостійкий пластик;
- розміри: діаметр - 120мм; довжина - 400мм;
- з ручкою, дозволяє використовувати подовжувачі;
- для важкодоступних місць;
- витривалий.
Застосовуючи Аераційний валик Адванта 400 * 120 мм для наливних підлог, можна бути впевненим у результаті виконаної роботи.
Виробництво України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип валика | Спеціальні валики |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Довжина валика | 400 мм |
| Довжина рукоятки | 200 мм |
| Виробник | Фабрика Адванта |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Наявність ручки | Так |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал валика | пластик |
| Товщина голки | 3 мм |
| Діаметр валика | 120 мм |
| Довжина голки | 31 мм |
- Ціна: 346 ₴




