
Аераційний валик 80 х 200 мм для наливних підлог Advanta
184 ₴
- Готово до відправки
- Код: 942505
- +380 (67) 108-37-36
- +380 (50) 888-05-02
Аераційний валик 80 х 200 мм ТМ Адванта для наливних підлог - професійний інструмент, що використовується під час формування наливних підлог і слугує для виведення бульбашок повітря із формуючих сумішей.
Принцип роботи.
Облаштовуючи підлоги за допомогою сумішей: стяжка, наливні пілоги, нівеліри, епоксидні покриття тощо, потрібно, аераційним валиком 80*200мм, прокатати залиту сумішшю поверхню. Голочки валика, занурюючись у розчин, виведуть бульбашки повітря зі структури і зроблять поверхню однорідною, без прогалин.
Переваги:
- видаляє повітря із залитих сумішей при облаштуванні підлоги;
- рівномірно розприділяє залитий шар;
- сприяє кращій адгезії наливної суміші з основою.
Особливості:
- матеріал - зносостійкий пластик;
- розміри валика: діаметр - 80мм; довжина - 200мм;
- з ручкою, дозволяє використовувати подовжувачі;
- для важкодоступних місць;
- витривалий.
Застосовуючи Аераційний валик Адванта 200 * 80 мм для наливних підлог, можна бути впевненим у результаті виконаної роботи.
Виробництво України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип валика | Спеціальні валики |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Діаметр валика | 80 мм |
| Довжина валика | 200 мм |
| Довжина рукоятки | 280 мм |
| Виробник | Фабрика Адванта |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Наявність ручки | Так |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал валика | пластик |
| Товщина голки | 2 мм |
| Довжина голки | 15 мм |
- Ціна: 184 ₴





