
Вила копальні чотири зубці суцільнометалеві WoffMann
756 ₴
- Під замовлення
- Код: 332502
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 218-90-92
- +380 (67) 108-37-36
- +380 (50) 888-05-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Копальні вила на чотири спиці з металевим держаком зібрані "ТМ" WoffMann professional tools " - професійний інструмент для роботи у саду, городі тощо. Вила для копання на чотири зубці, повністю металеві, пропонуються у зібраному вигляді, готові до роботи.
Призначення:
- для копання грунтів;
- для аерації та розпушування
- делікатне збирання врожаю без пошкодження плодів.
Конструкція:
- робоча частина - якісна сталь, зварна конструкція, фарбована;
- зубці: чотири штуки, квадратної форми форми;
- держак і руків'я - якісна сталь;
- пружні;
- стійкі до механічних навантажень;
- зручні;
- витривалі.
Розміри:
- робоча частина: довжина*ширина - 300*195 мм;
- розмір зуба: 10*10мм
- загальна довжина: 1150 мм;
- вага: 1980 грам.
Якість металу, фарбування, ергономіка, зовнішній вигляд однокомпонентних суцільнометалевих чотириспицевих вил WoffMann professional tools роблять цей інструмент незамінним помічником у господарстві!
Європейська якість!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woffmann |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Вила копальні |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Ширина робочої частини | 195 мм |
| Кількість зубів | 4 |
| Довжина рукоятки | 85 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага | 1.89 кг |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для копання |
| Матеріал ручки | сталь |
| Матеріал держака | сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756 ₴






