
Вила чотири зубці суцільнометалеві з держаком WoffMann
671 ₴
- Готово до відправки
- Код: 202502
+380 (63) 218-90-92
- +380 (67) 108-37-36
- +380 (50) 888-05-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вила на чотири спиці з металевим держаком зібрані "ТМ" WoffMann professional tools " - професійний інструмент для роботи у саду, городі тощо. Вила на чотири зубці, повністю металеві, пропонуються у зібраному вигляді, готові до роботи.
Конструкція:
- робоча частина - якісна сталь, зварна конструкція, фарбована;
- зубці: чотири штуки, округлої форми;
- держак і руків'я - якісна сталь;
Розміри:
- робоча частина: довжина*ширина - 305*215 мм;
- діаметр зуба, в основі: 8.5 мм, на кінчиках: 6.5 мм;
- загальна довжина: 1150 мм;
- вага: 1490 грам.
Переваги:
- пружні;
- стійкі до механічних навантажень;
- зручні;
- витривалі.
Якість металу, фарбування, ергономіка, зовнішній вигляд однокомпонентних суцільнометалевих чотириспицевих вил WoffMann professional tools роблять цей інструмент незамінним помічником у господарстві!
Європейська якість!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woffmann |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Вила сіно-гнойові |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Ширина робочої частини | 215 мм |
| Кількість зубів | 4 |
| Довжина рукоятки | 850 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага | 1.49 кг |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для сіна |
| Матеріал ручки | сталь |
| Матеріал держака | сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671 ₴






