
Вила чотири зубці склопластиковий держак пластикова ручка WoffMann
710 ₴
- Готово до відправки
- Код: 832101
+380 (63) 218-90-92
- +380 (67) 108-37-36
- +380 (50) 888-05-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вила на чотири спиці з держаком із склопластику і пластиковою ручкою "ТМ" WoffMann professional tools " - професійний інструмент для роботи у саду, городі тощо. Вила пропонуються у зібраному вигляді, готові до роботи.
Конструкція:
- робоча частина - якісна сталь, зварна конструкція, фарбована;
- зубці: чотири штуки, округлої форми;
- держак - склопластик;
- руків'я - двокомпонентний пластик, пом'якшений у місці захвату пальцями.
Розміри:
- робоча частина: довжина*ширина - 320*210 мм;
- діаметр зубців, в основі: 8,5 мм, на кінчиках: 6,5 мм;
- тулейка, довжина : 210 мм;
- загальна довжина: 1150 мм;
- вага: 1630 грам.
Переваги:
- пружні;
- стійкі до механічних навантажень;
- зручні;
- витривалі.
Якість складових, зовнішній вигляд, ергономіка чотириспицевих вил WoffMann professional tools, зібраних у конструкцію зі склопластиковим держаком роблять цей інструмент незамінним помічником у господарстві!
Європейська якість!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woffmann |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Вила сіно-гнойові |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Ширина робочої частини | 210 мм |
| Кількість зубів | 4 |
| Довжина рукоятки | 61 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Вага | 1.63 кг |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для сіна |
| Матеріал ручки | пластик |
| Матеріал держака | склопластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴








